Неділя, 26.05.2019, 04:17
Вітаю Вас Гість | RSS

ПСИХОЛОГІЧНА КНИГА

Меню сайту
Психологічна книга
Тріумф-реклама
Рекламний центр Тріумф

Каталог книг

Головна » Статті » Тематичний каталог » Періодичні видання

Знання та розвиток №12

Пропонуємо Вашій увазі новий науково-популярний журнал "ЗНАННЯ ТА РОЗВИТОК". Це видання є офіційним вісником ГО "Центр Розитку Людини", котра є засновником даного журналу. Основна концепція та мета створення журналу - надавати достовірні та необхідні знання для розвитку, пізнання та вдосконалення особистості, гармонізації усіх її сфер існування.
Журнал є розвинутим варіантом попереднього видання "Пізнай себе!", однак орієнтованим вже на більш науково підкуту аудиторію, що прагне отримувати науково обґрунтовані відомості та знання.
Тематика даного номеру "Людина та інформація". У сучасному світі знання та технічні засоби сильно переплелися. Як відомо, технічний прогрес завжди тягне за собою як певні можливості, так і певні загрози. Зокрема, це марне витрачання свого часу перед екранами телевізорів, безцільне блукання всесвітньою мережею, негативний вплив засобів мобільного зв’язку на здоров’я людини. Отже, даний номер і буде присвячений спробам розв’язання цієї нагальної потреби. Чи може втратити людина свої позиції на фоні все більш зростаючої технологізації промисловості та освіти?

90% матеріалів журналу є авторськими, що відображають погляди та дослідження провідних науковців, соціальних дослідників а також молодої перспективної молоді, в більшості випадків психологів.

У виданні можна також ознайомитись із ексклюзивними статтями відомого в Україні та за її межами нейрохірурга, психотерапевта та психіатра Андрія Слюсарчука, зокрема у цьому номері викладенні статті про пам'ять та віртуальну реальність. Статті друкуються вперше в Україні.

Журнал запрошує до співпраці науковців, дослідників та усіх, хто займається розвитком людини. Прохання долучатися до нашої мети і поширювати інформацію в громадськість. Це справді важливо, щоб знизити рівень неосвіченості, до певної міри ілюзорності мас, що є наслідком інформаційного дефіциту.
Тематика наступного номера "Контроль реальності". Тематика статей:  Доля та фатум, Астрологія, Хіромантія, Гадання, Здібності та можливості людини, методи контролю реальності, Сила думки.

Щодо придбання та співпраці прошу звертатись:
8 097 3080671
jasen1@i.ua
piznaj.sebe.lviv@gmail.com
icq 413329044
cro.org.ua


Ціна номера - 15 грн

Категорія: Періодичні видання | Додав: jasen_tm (22.05.2010)
Переглядів: 535 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
1 Ірина  

Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук
Радимо придбати
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Copyright MyCorp © 2019
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz