Субота, 29.02.2020, 11:39
Вітаю Вас Гість | RSS

ПСИХОЛОГІЧНА КНИГА

Меню сайту
Психологічна книга
Тріумф-реклама
Рекламний центр Тріумф

Каталог книг

Головна » Статті » Книги за видавництвами » Каравела

У категорії матеріалів: 9
Показано матеріалів: 1-9

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам
Практикум призначений для ґрунтовного оволодіння навчальним курсом "Загальна психологія", який читається на факультетах педагогічних університетів, інститутів, коледжів; інститутів та факультетів післядипломної освіти, що включають спеціальність "Психологія", "Практична психологія", "Соціальна педагогіка" тощо.
Навчальний посібник призначений для студентів, аспірантів та викладачів вищих навчальних закла¬дів. Буде цікавим для тих, хто цікавиться психологією.

Ціна 52,00
Практична психологія | Переглядів: 2693 | Додав: jasen_tm | Дата: 29.10.2010 | Коментарі (0)

У навчальному посібнику висвітлено комплекс актуальних проблем, пов’язаних із формуванням "Психології підприємництва" як нової для нашої країни науково-практичної галузі психологічного знання. Розглядаються наукова інтерпретація підприємництва, сучасні психологічні й соціологічні теорії походження підприємництва, його психологічні ознаки з позицій ризику, активності, творчості, лідерства. Значну увагу приділено індивідуально-психологічним рисам підприємця, соціопсихологічним типам підприємців, мотиваційним й поведінковим аспектам підприємництва, основам побудови і психолого-професійній підтримці підприємницьких груп та організацій. Подано психологічний практикум з підприємництва.

Ціна 62,00

У посібнику міститься навчальна програма з дисципліни «Психологія вищої школи», плани семінарських занять і завдання для лабораторних робіт, зміст самостійної роботи і методичні рекомендації до неї, а також контрольні питання для заліку (іспиту), орієнтовна тематика рефератів, список основної і додаткової рекомендованої літератури.
Розраховано на магістрантів, аспірантів і молодих викладачів.

Ціна 60,00
Педагогіка, соціологія | Переглядів: 5121 | Додав: jasen_tm | Дата: 21.10.2010 | Коментарі (2)

У навчальному посібнику розкрито історію становлення практичної психології та сфери її застосування у наш час. Охарактеризовано зміст усіх видів психологічної допомоги: психологічної профілактики, психологічної діагностики, психологічного консультування, психологічної корекції, психологічної терапії. Особливу увагу приділено діяльності практичного психолога у сфері освіти. Посібник знайомить читача з особистісними та професійними якостями практичного психолога, необхідними для успіху його діяльності. У додатках наведено нормативно-правові документи, які регламентують діяльність практичного психолога у сфері освіти.

Ціна 46,00

У навчально-методичному посібнику вміщені теоретичні засади, комплекс методик та психогімнастичні вправи за змістом тем, визначених програмою курсу "Загальна психологія". Виконання цих завдань на практичних заняттях і під час проведення самостійної роботи враховує міждисциплінарний зв’язок психологічних знань студентів зі знаннями, отриманими в процесі вивчення іноземної мови (англій¬ської, німецької).
Посібник розрахований на студентів факультетів іноземної філо¬логії за спеціальностями "Вчитель іноземної мови" та "Перекладач", студентів із вивченням подвійних спеціальностей "Психологія — іноземна мова", аспірантів із базовими знаннями англійської, німецької мов. Практикум може бути використаний вчителями старших класів ліцеїв, гімназій, спеціалізованих шкіл із поглибленим вивченням іноземних мов, а також всіма, хто цікавиться психологією та іноземною мовою.

Ціна 50,00

Метою навчального посібника є створення умов для закріплення знань з педагогічної психології, формування практичних навичок та умінь розв’язання психолого-педагогічних ситуацій, психологічного аналізу уроку, педагогічного спілкування, діагностики учіння, вихованості учнів, особистості вчителя і його компетентності.

Ціна 46,00
Педагогіка, соціологія | Переглядів: 2517 | Додав: jasen_tm | Дата: 21.10.2010 | Коментарі (0)

Посібник містить у собі методики, що допоможуть обстежити психічний розвиток дитини будь-якого періоду, починаючи з одного року до десяти років (раннього віку, дошкільного, молодшого шкільного віку). Методики розміщені у такому порядку, у якому їх слід використовувати при організації обстеження дитини. Ефективність застосування перевірена у роботі з психологами-практиками, методистами, вихователями та зі студентами під час педагогічних практик.
Посібник призначений для студентів вищих навчальних закладів.

Ціна 45,00
Психологічні тести та методики | Переглядів: 1434 | Додав: jasen_tm | Дата: 21.10.2010 | Коментарі (3)

У навчальному посібнику на основі досягнень психологічної науки систематизовано і представлено найновіші відомості з вікової і педагогічної психології.
Призначений для студентів вищих навчальних закладів усіх рівнів акредитації, вчителів, вихователів, практичних психологів, соціальних працівників, батьків та широкого кола читачів.

Ціна 62,00

У посібнику викладено сучасні досягнення у психології амбівалентності особистості (теорія, діагностика і психокорекція). Розглянуто проблеми особистості у сімейних стосунках. Структура запропонованого навчального матеріалу орієнтує майбутніх практичних психологів, соціальних працівників і вчителів у вихідних теоретичних питаннях природи, змісту, критеріїв, типів та вимірювання особистісної амбівалентності.

Ціна 45,00

Пошук
Радимо придбати
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Copyright MyCorp © 2020
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz